ČISTENIE FASÁD

Vyčistenie znečistenej fasády a odstránenie rias a plesní z Vášho domu.
Pri hĺbkovom čistení fasády používame ekologické čistiace prostriedky a hĺbkovú dezinfekciu na odstránenie zárodkov plesní a baktérii. Bez akéhokoľvek poškodenia fasády!
Kvalitné čistenie prostredníctvom plošiny poskytuje rýchlu a efektívnu realizáciu bez potreby stavania lešenia.
Náš technik Vám vopred prevedie čistiacu vzorku priamo na Vašom dome a zvolí najefektívnejší postup celej realizácie.

Vyžiadať cenovú ponuku

NÁTERY FASÁD

Vyčistenie, dezinfekcia a oprava fasády s kvalitným náterom.
Využívame moderné technologické postupy náteru alebo nástreku fasád kvalitnými farbami až s 12 ročnou zárukou. Používame farby so zvýšenou odolnosťou, ktoré fasádu chránia pred opätovným znečistením. Bývajte zdravo a v peknom dome podľa Vašich predstáv!

Vyžiadať cenovú ponuku

ČISTENIE A NÁTER STRIECH

Renovácia strechy prináša zvýšenú životnosť celého domu!
Čistenie striech a strešných odkvapov od machu a nečistôt s použitím zdvíhacej techniky, aby nedošlo k poškodeniu strechy alebo iných súčastí domu. Používame ekologické prostriedky na odstránenie zárodkov plesní s ohľadom na štruktúru strešnej krytiny. Kvalitným náterom strechy sa predlžuje jej životnosť a prispeje k lepšiemu vzhľadu celého domu.

Vyžiadať cenovú ponuku

MONTÁŽ BLESKOZVODOV

Montáž a rekonštrukcia bleskozvodov, montáž antén a konštrukčných prvkov na strechy a fasády.
Ochrana majetku pred bleskom je dôležitá. Zabezpečujeme kompletné služby od návrhu, dodávky materiálu až po samotnú realizáciu.
Montáž konštrukčných prvkov na strechy a fasády zabezpečujeme pomocou zdvíhacej techniky tak, aby nedošlo k poškodeniu strechy alebo iných súčastí domu.

Vyžiadať cenovú ponuku

VÝŠKOVÉ PRÁCE

Montážne a elektroinštalačné práce vo výškach.
Realizujeme odborné elektroinštalačné montáže a servis v bytových domoch, výrobných halách a vo výškových objektoch. Výškové práce realizujú naši elektrikári prostredníctvom zdvíhacej techniky podľa možnosti objektu.

Vyžiadať cenovú ponuku

UMÝVANIE OKIEN

Umývanie okien na výškových budovách alebo ťažko dostupných miestach.
Realizujeme čistenie fasády, strechy alebo ťažko dostupných okien a sklenených plôch na bytových domoch a výškových budovách. Čistiace práce sú realizované prostredníctvom vhodnej výškovej techniky podľa možností objektu, ako zdvíhacia plošina alebo špeciálne lanové prostriedky.

Vyžiadať cenovú ponuku

ČISTENIE TERÁS A CHODNÍKOV

Hĺbkové čistenie chodníkov, príjazdových ciest, zámkovej dlažby, plotov a objektov.
Odborné čistenie hĺbkovo znečistených chodníkov, príjazdových ciest, námestí alebo objektov účinnou a šetrnou technológiou. Revitalizácia okolia domov a budov prispieva k čistému a zdravému spôsobu bývania. Rozumná investícia do čistoty svojho okolia.

Vyžiadať cenovú ponuku